GELENEKSEL YÖNTEMLERLE
DOĞAL SABUNLAR
İMAL EDİYORUZ…

GELENEKSEL YÖNTEMLERLE
DOĞAL SABUNLAR
İMAL EDİYORUZ…

Üretim İçin Yalnızca Yenilebilir
Ve Temiz İçerikleri Kullanır.

Doğal sabun atölyemiz Türkiye’de özellikle doğal sabun üretimi için tasarlanmış ilk doğal sabun atölyesi olup sektörde örnek teşkil etmektedir. Tesisimizin tamamı soğuk yöntem doğal sabun üretimi yapılacak şekilde tasarlanmış olup, atölyemizde doğal ve doğaya saygılı malzemelerle donatılmıştır. Tesisimiz, doğanın içerisinde olup doğaya rağmen değil doğayla birlikte faaliyet sürdürmektedir.

Karadeniz bölgesinin bakir doğasına uygun olarak ürünlerimizde koruyucu katkı malzemesi kullanılmayıp en doğal şekliyle sizlere sunma amacıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Kurucu genel müdürümüz Oğuz Kağan Dereci’nin kimya eğitiminin sağladığı birikimle
Anadolu’nun asırlık güzellik sırlarını modern kozmetikle birleştirmeyi amaçlamaktayız.

Chailea Doğal Sabun Atölyesi olarak bölgenin ve ülkenin ihtiyaçlarını ve eksiklerini tamamlama ve geliştirme ilkesi ile sürekli
Ar-Ge çalışmaları yaparak sektörün lideri olma yolunda ilerliyoruz.

Doğal sabun ve doğal kozmetik ürünleri üretici firması olarak doğanın verdiklerini doğal yolları terk etmeden sizlere ulaştırmayı sağlıyoruz.

Geleneğimiz

Bilgimiz

Saflığımız

Doğal sabun üretim standardına uygun olarak sabunlarımızda kullandığımız yağların çoğunluğunu bitkisel yağlar oluşturmaktadır. Kullandığımız yağların kalitesi, analizi ve sertifikası seçimimizdeki öncelikli koşuldur. Uygun şartları karşılamayan hammaddeleri kesinlikle sabunumuzun kalitesini bozmasına izin vermeyiz. Çünkü kaliteli bir sabun üretimi için kaliteli yağ ve doğru formülün önemini biliriz.

Formülün öneminden bahsetmişken Chailea Doğal Sabun Atölyesinde üretilen tüm sabunlar atölyemizin titiz denemeleri sonucunda hazırlanmış olup yeni gelişmelere ve müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre değişim göstermeye devam etmektedir. Sabunlarımızın yarar sağlayacağı alanlara göre farklı yağlar ve oranlar kullanmamız her bir sabun çeşidimizi eşsiz ve yerine farklı bir ürün kullanılamaz hale getirmektedir.

Chailea Doğal Sabun Atölyesi: Yalnızca Bir Ticari Kuruluş Değil Aynı Zamanda Bir Öğrenme Atölyesidir.

Atölyemizin bölgede öncü firma ve en geniş olanaklara sahip atölye olmasının verdiği sorumlulukla sabun üretimini merak eden herkese bu dünyayı tanıtmak isteriz. Üretime engel olmayacak şekilde müşterilerimize atölyemizi tanıtmaktan, çok sık kullanılan ancak üretiminin aynı yaygınlıkla bilinmediği bir gizem olan sabunun serüvenini izletmekten mutluluk duyarız. Bizi ziyaret etme olanağı bulamayan müşterilerimiz için her zaman e-mail veya telefon yoluyla soruları cevaplamaktan, bloğumuz ve Youtube kanalımız üzerinden sürecin büyüsünü paylaşmaktan keyif alıyoruz. Bu keyfi online olarak takip etmek isterseniz Youtube kanalımızı ve bloğumuzu takip edebilirsiniz.

Chailea Moğolca Bir Kelimedir. “Çayli” Olarak Okunur Ve Çaylık Anlamına Gelir.

Chailea Doğal Sabun Atölyesi: El Yapımı Doğal Sabunlar Üretir.

Chailea olarak el yapımı doğal sabunlar üretmekteyiz. Atölyemiz tamamen doğal sabun üretimi için tasarlanmış olup Türkiye’ de özellikle doğal sabun üretimi için inşa edilmiş ilk sabun atölyesidir.

Sabunlarımızın tamamı Cold Process de denilen Soğuk Yöntem kullanılarak üretilmektedir. Soğuk işlem sabunlarında, bileşenler ısıtılmaz, bu da yararlı ve doğal özelliklerini korumalarını sağlar. Sadece soğuk işlenmiş sabunlar sabun için doğal olan tüm gliserini korur, bu da ekstra nemlendirme ve koruma sağlar. Aslında, sabun üretiminde gliserin doğal olarak oluşan bir maddedir ancak ticari sabunlarda bu gliserin sabundan çıkarılarak ayrı bir ürün olarak satılır. Bu nedenle doğal olmayan sabunlar cildi kurutarak nemlendirme için gliserin içeren ikinci bir ürün kullanımına neden olur.

Sabunlarımızı fabrikasyon üretimden ayıran diğer temel nokta ürünlerimizin doğal ve benzersiz olmasıdır. Chailea doğal sabun tüm sabunlarında kendi formülünü kullanıyor olup kullanım amaçlarına göre formüllerini ayrı şekilde uyarlamıştır. Sabunlarda aynı formül uygulanmasına rağmen el yapımı üretim olması nedeniyle size gelen sabun biricik ve eşsizdir. Her sabunun kendi kimliği vardır ve başka bir sabunun aynısı değildir.

Chailea Doğal Sabun Atölyesi: Fason Üretim Yapar.

Atölyemizde kendi markasıyla üretim yaptırmak isteyen firmalara üretim hizmeti sağlamaktayız. Üretim yöntemi, prensipleri ve maliyeti hakkında uzman personelimiz açık ve net şekilde bilgilendirme yapmaktadır. Müşterinin ihtiyacı ve talebine göre sabun çeşidi ve ambalajı seçilerek üretilir. Ayrıca bölgesel büyümenin ve yerli üretimin teşvikinin önemini bildiğimiz için atölyemiz için gerekli tedariklerde öncelikli olarak yerli üreticilerle çalışıyoruz.

Chailea Doğal Sabun Atölyesi: Müşterilerini Ön Planda Tutar.

Atölyemiz doğal ürün imal etme gayesiyle işe başlamış olup doğal ürünlerin doğa ve insan sağlığı için şart olduğunun bilincindeyiz. Üretimde ticari kaygılar nedeniyle ürün kalitesini düşürerek ve günlük kazançlarla sürdürmeyiz. Müşterilerimizin mutluluğunun markamız için en büyük kazanç olacağı bilinciyle her zaman açık ve güvenilir iletişimi tercih ederiz. Ürünlerimizin kullanımından doğan memnuiyeti duymak üretimimizin en büyük motivasyon kaynağıdır. Bu nedenle müşteriye karşılanamayacak vaatlerde ve gerçeklikten uzak iddialarda bulunmayız. Uzmanlık gerektiren konularda müşterilerimize uzmanlara yönelmelerini önermekteyiz. Çünkü insan sağlığı bütün kazançların üzerindedir ve markamız sağlık kaygısı üzerinden beslenmez.